Weather Kaupāti weekend
Weather forecast for Kaupāti for this and next weekend.
Wednesday, Apr 29
26 / 21°C
| 23.2 mm | 14 km/h |
Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Kaupāti, India extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tuesday 04/21/2026 |
|||||||||||||
| 9 PM
12 PM
| heavy rain | 24 °C 27 °C |
2.9 mm | 4.7 m/s17 km/h northwest |
1005 hPa | 79 % | 19 °C | 99 % | 0% | 25% | 28% | 98% | |
| 10 PM
1 PM
| rain showers | 23 °C 26 °C |
0.3 mm | 4.8 m/s17 km/h west-southwest |
1005 hPa | 82 % | 19 °C | 85 % | 0% | 46% | 24% | 65% | |
| 11 PM
2 PM
| rain showers | 22 °C 25 °C |
0.3 mm | 1.9 m/s7 km/h north-northwest |
1005 hPa | 87 % | 20 °C | 61 % | 0% | 36% | 14% | 31% | |
Wednesday 04/22/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
3 PM
| heavy rain showers | 22 °C 25 °C |
1.9 mm | 3.5 m/s13 km/h east-northeast |
1004 hPa | 90 % | 20 °C | 78 % | 3% | 32% | 46% | 42% | |
| 1 AM
4 PM
| heavy rain showers | 22 °C 25 °C |
2.0 mm | 3.2 m/s12 km/h east |
1004 hPa | 93 % | 20 °C | 51 % | 0% | 20% | 32% | 15% | |
| 2 AM
5 PM
| heavy rain showers | 21 °C 24 °C |
4.4 mm | 2.6 m/s9 km/h northeast |
1004 hPa | 91 % | 20 °C | 75 % | 0% | 43% | 27% | 40% | |
| 3 AM
6 PM
| heavy rain | 21 °C 24 °C |
1.1 mm | 3.2 m/s12 km/h north-northeast |
1004 hPa | 96 % | 20 °C | 96 % | 0% | 94% | 75% | 7% | |
| 4 AM
7 PM
| rain showers | 21 °C 24 °C |
0.7 mm | 2.9 m/s10 km/h northeast |
1005 hPa | 96 % | 20 °C | 61 % | 0% | 18% | 12% | 49% | |
| 5 AM
8 PM
| rain showers | 21 °C 24 °C |
0.4 mm | 4.3 m/s15 km/h east-northeast |
1005 hPa | 95 % | 20 °C | 56 % | 0% | 11% | 51% | 2% | |
| 6 AM
9 PM
| cloudy | 22 °C 25 °C |
0.0 mm | 4.9 m/s18 km/h northeast |
1007 hPa | 92 % | 20 °C | 81 % | 0% | 43% | 69% | 0% | |
| 7 AM
10 PM
| heavy rain | 22 °C 25 °C |
1.0 mm | 5.5 m/s20 km/h east-northeast |
1007 hPa | 87 % | 20 °C | 93 % | 0% | 91% | 34% | 0% | |
| 8 AM
11 PM
| rain | 23 °C 26 °C |
0.5 mm | 5.0 m/s18 km/h east-northeast |
1008 hPa | 82 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 55% | 10% | |
| 9 AM
12 AM
| cloudy | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h east |
1007 hPa | 81 % | 20 °C | 81 % | 0% | 57% | 64% | 0% | |
| 10 AM
1 AM
| cloudy | 26 °C 29 °C |
0.0 mm | 3.6 m/s13 km/h east-northeast |
1007 hPa | 71 % | 20 °C | 76 % | 0% | 54% | 55% | 0% | |
| 11 AM
2 AM
| partly cloudy | 28 °C 32 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h east-southeast |
1006 hPa | 68 % | 21 °C | 24 % | 0% | 7% | 20% | 0% | |
| 12 PM
3 AM
| partly cloudy | 29 °C 33 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h east |
1005 hPa | 65 % | 21 °C | 15 % | 0% | 3% | 13% | 0% | |
| 1 PM
4 AM
| clear | 29 °C 33 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h north-northeast |
1003 hPa | 64 % | 21 °C | 10 % | 0% | 7% | 7% | 0% | |
| 2 PM
5 AM
| clear | 29 °C 33 °C |
0.0 mm | 2.4 m/s9 km/h north |
1002 hPa | 63 % | 21 °C | 6 % | 0% | 1% | 6% | 0% | |
| 3 PM
6 AM
| clear | 29 °C 33 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h north |
1002 hPa | 62 % | 21 °C | 4 % | 0% | 2% | 4% | 0% | |
| 4 PM
7 AM
| clear | 28 °C 32 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h north-northeast |
1003 hPa | 67 % | 21 °C | 8 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 5 PM
8 AM
| clear | 27 °C 32 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h east-northeast |
1003 hPa | 76 % | 22 °C | 11 % | 0% | 7% | 3% | 1% | |
| 6 PM
9 AM
| cloudy | 26 °C 30 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h east-northeast |
1004 hPa | 78 % | 21 °C | 64 % | 0% | 36% | 45% | 3% | |
| 7 PM
10 AM
| cloudy | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h east |
1006 hPa | 80 % | 21 °C | 71 % | 0% | 11% | 45% | 42% | |
| 8 PM
11 AM
| partly cloudy | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h east |
1006 hPa | 81 % | 21 °C | 32 % | 0% | 0% | 11% | 22% | |
| 9 PM
12 PM
| rain showers | 24 °C 27 °C |
0.4 mm | 4.6 m/s17 km/h northeast |
1007 hPa | 84 % | 21 °C | 64 % | 0% | 3% | 42% | 39% | |
| 10 PM
1 PM
| overcast | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h east-northeast |
1007 hPa | 84 % | 20 °C | 89 % | 0% | 8% | 25% | 82% | |
| 11 PM
2 PM
| light rain showers | 23 °C 26 °C |
0.2 mm | 5.2 m/s19 km/h east-northeast |
1007 hPa | 87 % | 20 °C | 75 % | 0% | 4% | 14% | 70% | |
Kaupāti, India - information
State: IndiaGPS coordinates: 26.5805; 92.2428
Time zone: Asia / Kolkata
time difference in hours with time in US is +3:30 hours
Something wrong, something missing?
Weather Kaupāti, India. Weather forecast Kaupāti.
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.