Weather Na Hladkým weekend
Weather forecast for Na Hladkým for this and next weekend.
Wednesday, Apr 29
9 / 0°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Na Hladkým, Slovakia extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tuesday 04/21/2026 |
|||||||||||||
| 5 AM
11 PM
| rain | 4 °C 2 °C |
0.3 mm | 2.0 m/s7 km/h north |
1016 hPa | 94 % | 2 °C | 99 % | 0% | 38% | 98% | 0% | |
| 6 AM
12 AM
| light rain | 4 °C 2 °C |
0.2 mm | 2.4 m/s9 km/h north |
1016 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 1% | 98% | 93% | 0% | |
| 7 AM
1 AM
| overcast | 4 °C 2 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h north-northeast |
1016 hPa | 92 % | 3 °C | 100 % | 0% | 99% | 59% | 0% | |
| 8 AM
2 AM
| overcast | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h northeast |
1017 hPa | 84 % | 2 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 0% | |
| 9 AM
3 AM
| cloudy | 5 °C 2 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h northeast |
1017 hPa | 67 % | 0 °C | 43 % | 0% | 26% | 22% | 0% | |
| 10 AM
4 AM
| cloudy | 7 °C 4 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h northeast |
1017 hPa | 52 % | -1 °C | 45 % | 0% | 41% | 7% | 0% | |
| 11 AM
5 AM
| cloudy | 9 °C 5 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h northeast |
1017 hPa | 44 % | -2 °C | 57 % | 0% | 37% | 35% | 0% | |
| 12 PM
6 AM
| cloudy | 9 °C 5 °C |
0.0 mm | 5.8 m/s21 km/h northeast |
1017 hPa | 40 % | -3 °C | 48 % | 0% | 26% | 46% | 0% | |
| 1 PM
7 AM
| cloudy | 10 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h northeast |
1017 hPa | 37 % | -3 °C | 40 % | 0% | 17% | 39% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| cloudy | 10 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h northeast |
1017 hPa | 34 % | -4 °C | 46 % | 0% | 2% | 46% | 0% | |
| 3 PM
9 AM
| cloudy | 10 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h northeast |
1017 hPa | 33 % | -4 °C | 61 % | 0% | 1% | 61% | 0% | |
| 4 PM
10 AM
| cloudy | 10 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h northeast |
1017 hPa | 35 % | -4 °C | 78 % | 0% | 5% | 77% | 0% | |
| 5 PM
11 AM
| overcast | 9 °C 5 °C |
0.0 mm | 5.3 m/s19 km/h northeast |
1018 hPa | 38 % | -3 °C | 96 % | 0% | 26% | 96% | 0% | |
| 6 PM
12 PM
| overcast | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h northeast |
1018 hPa | 40 % | -3 °C | 97 % | 0% | 53% | 96% | 0% | |
| 7 PM
1 PM
| overcast | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 4.0 m/s14 km/h northeast |
1018 hPa | 41 % | -4 °C | 94 % | 0% | 33% | 94% | 0% | |
| 8 PM
2 PM
| partly cloudy | 6 °C 3 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h northeast |
1019 hPa | 44 % | -4 °C | 37 % | 0% | 7% | 33% | 0% | |
| 9 PM
3 PM
| clear | 5 °C 2 °C |
0.0 mm | 2.8 m/s10 km/h north-northeast |
1020 hPa | 53 % | -3 °C | 11 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 10 PM
4 PM
| partly cloudy | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h north |
1020 hPa | 59 % | -3 °C | 25 % | 0% | 7% | 25% | 0% | |
| 11 PM
5 PM
| cloudy | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.4 m/s9 km/h north-northwest |
1020 hPa | 63 % | -3 °C | 69 % | 0% | 7% | 69% | 0% | |
Wednesday 04/22/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
6 PM
| cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h north-northwest |
1021 hPa | 61 % | -3 °C | 68 % | 0% | 10% | 68% | 0% | |
| 1 AM
7 PM
| cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.4 m/s9 km/h north |
1021 hPa | 57 % | -3 °C | 75 % | 0% | 3% | 74% | 0% | |
| 2 AM
8 PM
| cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h north-northwest |
1021 hPa | 53 % | -4 °C | 78 % | 0% | 0% | 78% | 0% | |
| 3 AM
9 PM
| cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h north-northwest |
1021 hPa | 54 % | -4 °C | 66 % | 0% | 0% | 65% | 1% | |
| 4 AM
10 PM
| cloudy | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h north-northwest |
1021 hPa | 56 % | -4 °C | 79 % | 0% | 0% | 79% | 0% | |
| 5 AM
11 PM
| overcast | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h north-northwest |
1021 hPa | 56 % | -4 °C | 89 % | 0% | 1% | 89% | 0% | |
| 6 AM
12 AM
| partly cloudy | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h north-northwest |
1021 hPa | 59 % | -4 °C | 18 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 7 AM
1 AM
| clear | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 3.2 m/s12 km/h north-northwest |
1022 hPa | 64 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 8 AM
2 AM
| clear | 6 °C 3 °C |
0.0 mm | 3.3 m/s12 km/h north |
1022 hPa | 58 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 9 AM
3 AM
| clear | 7 °C 4 °C |
0.0 mm | 3.6 m/s13 km/h north |
1022 hPa | 50 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10 AM
4 AM
| cloudy | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h north |
1022 hPa | 42 % | -3 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 11 AM
5 AM
| cloudy | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h north |
1022 hPa | 39 % | -3 °C | 59 % | 0% | 14% | 16% | 47% | |
| 12 PM
6 AM
| cloudy | 10 °C 6 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h north |
1022 hPa | 36 % | -4 °C | 39 % | 0% | 23% | 27% | 6% | |
| 1 PM
7 AM
| cloudy | 11 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h north |
1021 hPa | 33 % | -4 °C | 58 % | 0% | 7% | 56% | 3% | |
| 2 PM
8 AM
| cloudy | 11 °C 8 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h north |
1021 hPa | 38 % | -3 °C | 54 % | 0% | 19% | 50% | 0% | |
| 3 PM
9 AM
| cloudy | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h north |
1021 hPa | 40 % | -2 °C | 56 % | 0% | 41% | 48% | 0% | |
| 4 PM
10 AM
| cloudy | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h north |
1021 hPa | 42 % | -2 °C | 46 % | 0% | 32% | 41% | 0% | |
| 5 PM
11 AM
| partly cloudy | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h north |
1021 hPa | 41 % | -2 °C | 29 % | 0% | 20% | 26% | 0% | |
| 6 PM
12 PM
| clear | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h north-northwest |
1021 hPa | 41 % | -2 °C | 8 % | 0% | 3% | 5% | 2% | |
| 7 PM
1 PM
| partly cloudy | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 3.6 m/s13 km/h north-northwest |
1021 hPa | 44 % | -3 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 14% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 6 °C 3 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h north-northwest |
1021 hPa | 49 % | -3 °C | 4 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 9 PM
3 PM
| clear | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h northwest |
1021 hPa | 60 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10 PM
4 PM
| clear | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h northwest |
1021 hPa | 67 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11 PM
5 PM
| clear | 2 °C -1 °C |
0.0 mm | 2.8 m/s10 km/h northwest |
1021 hPa | 69 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Na Hladkým, Slovakia - information
State: SlovakiaGPS coordinates: 49.1500; 18.2500
Time zone: Europe / Bratislava
Something wrong, something missing?
Weather Na Hladkým, Slovakia. Weather forecast Na Hladkým.
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.