Weather Giai, Veneto weekend
Weather forecast for Giai, Veneto for this and next weekend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Giai, Veneto, Republic of Italy extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wednesday 04/15/2026 |
|||||||||||||
| 1 PM
7 AM
| partly cloudy | 20 °C 20 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h east |
1019 hPa | 55 % | 10 °C | 28 % | 0% | 20% | 14% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| partly cloudy | 21 °C 21 °C |
0.0 mm | 3.2 m/s12 km/h east |
1019 hPa | 54 % | 11 °C | 21 % | 0% | 15% | 11% | 0% | |
| 3 PM
9 AM
| clear | 21 °C 21 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h east |
1018 hPa | 54 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 4 PM
10 AM
| clear | 21 °C 21 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h east-southeast |
1018 hPa | 54 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 5 PM
11 AM
| clear | 21 °C 21 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h east-southeast |
1018 hPa | 54 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 6 PM
12 PM
| clear | 20 °C 20 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h east-southeast |
1018 hPa | 54 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 7 PM
1 PM
| clear | 19 °C 20 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h southwest |
1018 hPa | 71 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h west-southwest |
1018 hPa | 77 % | 12 °C | 9 % | 0% | 3% | 8% | 0% | |
| 9 PM
3 PM
| clear | 15 °C 15 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h west |
1018 hPa | 80 % | 12 °C | 10 % | 0% | 1% | 10% | 0% | |
| 10 PM
4 PM
| partly cloudy | 15 °C 15 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h west-northwest |
1019 hPa | 83 % | 11 °C | 16 % | 0% | 9% | 15% | 0% | |
| 11 PM
5 PM
| clear | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h west-northwest |
1019 hPa | 85 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Thursday 04/16/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
6 PM
| clear | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h north-northwest |
1019 hPa | 86 % | 11 °C | 10 % | 0% | 9% | 7% | 0% | |
| 1 AM
7 PM
| partly cloudy | 13 °C 13 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h northeast |
1019 hPa | 87 % | 10 °C | 16 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 2 AM
8 PM
| partly cloudy | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h northeast |
1019 hPa | 85 % | 10 °C | 31 % | 0% | 9% | 0% | 23% | |
| 3 AM
9 PM
| cloudy | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h north-northeast |
1018 hPa | 85 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 2% | 68% | |
| 4 AM
10 PM
| cloudy | 11 °C 10 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h north-northeast |
1018 hPa | 87 % | 9 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 5 AM
11 PM
| cloudy | 11 °C 10 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h north-northeast |
1018 hPa | 88 % | 9 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 6 AM
12 AM
| cloudy | 10 °C 9 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h north-northeast |
1018 hPa | 91 % | 8 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 7 AM
1 AM
| cloudy | 10 °C 9 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h north-northeast |
1019 hPa | 91 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 8 AM
2 AM
| cloudy | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h north-northeast |
1019 hPa | 85 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 9 AM
3 AM
| cloudy | 15 °C 15 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h north |
1019 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10 AM
4 AM
| cloudy | 18 °C 18 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h north |
1019 hPa | 69 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 11 AM
5 AM
| cloudy | 20 °C 20 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h north |
1019 hPa | 62 % | 12 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 12 PM
6 AM
| cloudy | 21 °C 21 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h north |
1019 hPa | 56 % | 12 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 1 PM
7 AM
| cloudy | 22 °C 22 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h north-northeast |
1019 hPa | 51 % | 11 °C | 57 % | 0% | 1% | 0% | 57% | |
| 2 PM
8 AM
| partly cloudy | 23 °C 23 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h northeast |
1018 hPa | 49 % | 11 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 3 PM
9 AM
| clear | 23 °C 23 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h north |
1018 hPa | 49 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 4 PM
10 AM
| partly cloudy | 23 °C 23 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h north-northwest |
1017 hPa | 49 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 12% | 12% | |
| 5 PM
11 AM
| clear | 23 °C 23 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h north-northwest |
1017 hPa | 51 % | 12 °C | 11 % | 0% | 0% | 3% | 8% | |
| 6 PM
12 PM
| clear | 22 °C 23 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h north-northwest |
1017 hPa | 58 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
| 7 PM
1 PM
| partly cloudy | 20 °C 21 °C |
0.0 mm | 2.4 m/s9 km/h north-northwest |
1017 hPa | 66 % | 13 °C | 15 % | 0% | 0% | 4% | 11% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 18 °C 18 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h north-northwest |
1017 hPa | 71 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 9 PM
3 PM
| partly cloudy | 18 °C 18 °C |
0.0 mm | 2.8 m/s10 km/h north |
1018 hPa | 68 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 10 PM
4 PM
| partly cloudy | 17 °C 17 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h northeast |
1018 hPa | 70 % | 11 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 11 PM
5 PM
| partly cloudy | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h east-northeast |
1019 hPa | 79 % | 12 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
Giai, Veneto, Republic of Italy - information
State: Republic of ItalyGPS coordinates: 45.8139; 12.8200
Time zone: Europe / Rome
Something wrong, something missing?
Weather Giai, Veneto, Republic of Italy. Weather forecast Giai, Veneto.
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.