Weather Przydatki, Pomeranian Voivodeship today
Weather forecast Przydatki, Pomeranian Voivodeship April 29, 2026
During the day morning partly cloudy, later morning cloudy, in the evening overcast. The highest temperature 10 °C. At night clear. The lowest temperature 0 °C.Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Przydatki, Pomeranian Voivodeship, Poland extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Today, Wednesday 04/29/2026 |
|||||||||||||
| 2 AM
8 PM
| partly cloudy | 1 °C -2 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h west-northwest |
1020 hPa | 81 % | -1 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 8 AM
2 AM
| cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h north-northwest |
1022 hPa | 71 % | 0 °C | 46 % | 0% | 5% | 42% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| cloudy | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h north |
1022 hPa | 46 % | -2 °C | 71 % | 0% | 17% | 65% | 12% | |
| 8 PM
2 PM
| overcast | 6 °C 4 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h north-northeast |
1023 hPa | 75 % | 1 °C | 96 % | 0% | 14% | 5% | 96% | |
Tomorrow, Thursday 04/30/2026 |
|||||||||||||
| 2 AM
8 PM
| clear | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h north-northwest |
1020 hPa | 86 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 4% | 7% | |
| 8 AM
2 AM
| cloudy | 4 °C 2 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h north-northwest |
1026 hPa | 83 % | 1 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 4% | |
| 2 PM
8 AM
| overcast | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h north-northeast |
1023 hPa | 60 % | 2 °C | 94 % | 0% | 74% | 88% | 34% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 6 °C 4 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h north |
1024 hPa | 79 % | 2 °C | 33 % | 0% | 22% | 10% | 0% | |
Przydatki, Pomeranian Voivodeship, Poland - information
State: PolandGPS coordinates: 53.8667; 18.9500
Time zone: Europe / Warsaw
Something wrong, something missing?
Weather Przydatki, Pomeranian Voivodeship, Poland. Weather forecast Przydatki, Pomeranian Voivodeship.
Przydatki, Pomeranian Voivodeship - weather nearby - bigger cities
Przydatki, Pomeranian Voivodeship - weather nearby - the closest place
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.
Data source
Weather forecast for Przydatki, Pomeranian Voivodeship is supplied by MET Norway Norwegian Meteorological Institute and the NRK.Feels like
To calculate the perceived temperature, we use the Australian Apparent Temperature (AAT) model, which is designed for year-round calculations and takes air humidity into account in addition to temperature and wind speed.⇵ Weather with Meteobox for your website
Online forecast for Przydatki, Pomeranian Voivodeship
on your website with a short code. Copy one of the code variants below: with or without links to meteobox.
code without links for the next days
code with links for the next days
result
code without links for the next days
code with links for the next days
result
Astronomical information Przydatki, Pomeranian Voivodeship
data are always in the local timeSun and light
April 29, 2026
| Sunrise: | Sunset: |
| 5:12 am | 8:12 pm |
| Noon: | Length of day: |
| 12:41 pm | 14:59 |
| Start of civil twilight*: | End of civil twilight*: |
| 4:30 am | 8:53 pm |
| Start of nautical twilight*: | End of nautical twilight*: |
| 3:38 am | 9:46 pm |
| Start of astronomical twilight*: | End of astronomical twilight*: |
| 2:28 am | 10:58 pm |
| * What is Twilight? | |
Moon and moon phases
| Moonrise: | Moonset: |
| 04/28/2026 4:43 pm | 04/29/2026 4:11 am |
| Next new moon: | Next full moon: |
| 05/16/2026 | 05/01/2026 |