Weather Partynia weekend
Weather forecast for Partynia for this and next weekend.
/ °C
| mm | km/h |
Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Partynia, Poland extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tuesday 04/14/2026 |
|||||||||||||
| 5 AM
11 PM
| overcast | 7 °C 4 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h east-southeast |
1019 hPa | 61 % | 0 °C | 93 % | 0% | 0% | 92% | 15% | |
| 6 AM
12 AM
| overcast | 6 °C 3 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h east-southeast |
1019 hPa | 66 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 94% | 21% | |
| 7 AM
1 AM
| light rain | 6 °C 3 °C |
0.1 mm | 4.3 m/s15 km/h east-southeast |
1020 hPa | 64 % | 0 °C | 95 % | 0% | 0% | 93% | 33% | |
| 8 AM
2 AM
| rain | 7 °C 4 °C |
0.6 mm | 4.5 m/s16 km/h east |
1020 hPa | 64 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 85% | |
| 9 AM
3 AM
| overcast | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h east-southeast |
1020 hPa | 70 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 97% | |
| 10 AM
4 AM
| overcast | 11 °C 8 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h east-southeast |
1020 hPa | 53 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 99% | |
| 11 AM
5 AM
| overcast | 14 °C 11 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h east-southeast |
1019 hPa | 45 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 100% | |
| 12 PM
6 AM
| overcast | 14 °C 12 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h east-southeast |
1019 hPa | 45 % | 2 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 67% | |
| 1 PM
7 AM
| overcast | 15 °C 13 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h east-southeast |
1019 hPa | 45 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 70% | |
| 2 PM
8 AM
| overcast | 16 °C 14 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h east-southeast |
1019 hPa | 43 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 93% | |
| 3 PM
9 AM
| overcast | 16 °C 14 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h east-southeast |
1019 hPa | 43 % | 3 °C | 94 % | 0% | 0% | 87% | 46% | |
| 4 PM
10 AM
| cloudy | 16 °C 14 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h east-southeast |
1019 hPa | 44 % | 3 °C | 66 % | 0% | 0% | 15% | 60% | |
| 5 PM
11 AM
| overcast | 16 °C 14 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h east-southeast |
1019 hPa | 43 % | 3 °C | 96 % | 0% | 0% | 23% | 96% | |
| 6 PM
12 PM
| overcast | 15 °C 13 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h east |
1019 hPa | 45 % | 3 °C | 97 % | 0% | 0% | 48% | 96% | |
| 7 PM
1 PM
| overcast | 14 °C 12 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h east |
1019 hPa | 47 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 99% | |
| 8 PM
2 PM
| overcast | 13 °C 11 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h east |
1019 hPa | 49 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 57% | 100% | |
| 9 PM
3 PM
| overcast | 12 °C 10 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h east |
1020 hPa | 52 % | 2 °C | 97 % | 0% | 0% | 46% | 96% | |
| 10 PM
4 PM
| overcast | 11 °C 9 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h east-southeast |
1020 hPa | 57 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 96% | 100% | |
| 11 PM
5 PM
| cloudy | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h east-southeast |
1020 hPa | 60 % | 3 °C | 51 % | 0% | 0% | 51% | 0% | |
Wednesday 04/15/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
6 PM
| cloudy | 9 °C 7 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h east-southeast |
1020 hPa | 66 % | 3 °C | 62 % | 0% | 0% | 57% | 11% | |
| 1 AM
7 PM
| overcast | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h east-northeast |
1021 hPa | 72 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 29% | |
| 2 AM
8 PM
| overcast | 9 °C 7 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h east-northeast |
1021 hPa | 68 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 43% | |
| 3 AM
9 PM
| cloudy | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h northeast |
1021 hPa | 70 % | 3 °C | 85 % | 0% | 0% | 84% | 11% | |
| 4 AM
10 PM
| overcast | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h northeast |
1021 hPa | 71 % | 3 °C | 95 % | 0% | 0% | 89% | 28% | |
| 5 AM
11 PM
| overcast | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h northeast |
1021 hPa | 73 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 6% | |
| 6 AM
12 AM
| overcast | 7 °C 5 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h east-northeast |
1021 hPa | 74 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 25% | |
| 7 AM
1 AM
| overcast | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h east-northeast |
1022 hPa | 71 % | 3 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 93% | |
| 8 AM
2 AM
| overcast | 9 °C 7 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h north-northeast |
1022 hPa | 67 % | 3 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 9 AM
3 AM
| overcast | 9 °C 7 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h north |
1022 hPa | 65 % | 3 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 42% | |
| 10 AM
4 AM
| overcast | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h north-northwest |
1022 hPa | 64 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 11% | |
| 11 AM
5 AM
| overcast | 11 °C 9 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h north-northwest |
1022 hPa | 61 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 7% | |
| 12 PM
6 AM
| overcast | 12 °C 10 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h north-northwest |
1022 hPa | 58 % | 3 °C | 89 % | 0% | 0% | 89% | 2% | |
| 1 PM
7 AM
| overcast | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h north-northwest |
1022 hPa | 52 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| cloudy | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h northwest |
1021 hPa | 48 % | 4 °C | 67 % | 0% | 0% | 67% | 0% | |
| 3 PM
9 AM
| partly cloudy | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h south-southwest |
1021 hPa | 45 % | 4 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 4 PM
10 AM
| clear | 17 °C 16 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h west |
1020 hPa | 44 % | 4 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 5 PM
11 AM
| clear | 17 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h north-northwest |
1020 hPa | 44 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 6 PM
12 PM
| clear | 17 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h north |
1020 hPa | 50 % | 6 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 7 PM
1 PM
| partly cloudy | 15 °C 14 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h northeast |
1019 hPa | 60 % | 7 °C | 30 % | 0% | 4% | 28% | 0% | |
| 8 PM
2 PM
| partly cloudy | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h northeast |
1020 hPa | 63 % | 5 °C | 36 % | 0% | 10% | 35% | 0% | |
| 9 PM
3 PM
| cloudy | 12 °C 11 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h east-northeast |
1020 hPa | 67 % | 5 °C | 50 % | 0% | 20% | 40% | 0% | |
| 10 PM
4 PM
| cloudy | 11 °C 10 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h east-southeast |
1020 hPa | 69 % | 5 °C | 54 % | 0% | 21% | 43% | 0% | |
| 11 PM
5 PM
| overcast | 11 °C 10 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h east |
1020 hPa | 71 % | 5 °C | 99 % | 0% | 0% | 86% | 93% | |
Partynia, Poland - information
State: PolandGPS coordinates: 50.2066; 21.2940
Time zone: Europe / Warsaw
Something wrong, something missing?
Weather Partynia, Poland. Weather forecast Partynia.
Partynia - weather nearby - bigger cities
Partynia - weather nearby - the closest place
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.