Weather Łączki Myszewskie the day after tomorrow
Weather forecast Łączki Myszewskie April 30, 2026
During the day morning overcast, in the afternoon initially overcast, later cloudy. The highest temperature 11 °C. At night clear. The lowest temperature 2 °C.Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Łączki Myszewskie, Poland extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Thursday 04/30/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
6 PM
| partly cloudy | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h north-northwest |
1031 hPa | 84 % | 0 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 1 AM
7 PM
| cloudy | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h north-northwest |
1031 hPa | 85 % | 0 °C | 51 % | 0% | 0% | 2% | 50% | |
| 2 AM
8 PM
| cloudy | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h west-northwest |
1031 hPa | 85 % | 0 °C | 82 % | 0% | 0% | 56% | 61% | |
| 3 AM
9 PM
| overcast | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h west-southwest |
1031 hPa | 83 % | 0 °C | 96 % | 0% | 0% | 94% | 34% | |
| 4 AM
10 PM
| overcast | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h south-southwest |
1031 hPa | 83 % | 0 °C | 96 % | 0% | 1% | 96% | 7% | |
| 5 AM
11 PM
| overcast | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h southwest |
1031 hPa | 82 % | 0 °C | 90 % | 0% | 3% | 90% | 2% | |
| 6 AM
12 AM
| overcast | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h southwest |
1031 hPa | 81 % | 0 °C | 90 % | 0% | 23% | 88% | 1% | |
| 7 AM
1 AM
| overcast | 3 °C 1 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h south |
1031 hPa | 77 % | 0 °C | 98 % | 0% | 78% | 95% | 11% | |
| 8 AM
2 AM
| overcast | 4 °C 2 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h south-southwest |
1031 hPa | 73 % | 0 °C | 99 % | 0% | 97% | 93% | 20% | |
| 9 AM
3 AM
| overcast | 5 °C 3 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h south-southwest |
1031 hPa | 68 % | 0 °C | 99 % | 0% | 99% | 83% | 12% | |
| 10 AM
4 AM
| overcast | 7 °C 5 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h south-southwest |
1031 hPa | 62 % | 0 °C | 99 % | 0% | 99% | 84% | 5% | |
| 11 AM
5 AM
| overcast | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h south-southwest |
1031 hPa | 45 % | -3 °C | 99 % | 0% | 91% | 93% | 19% | |
| 12 PM
6 AM
| overcast | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h south-southwest |
1031 hPa | 40 % | -4 °C | 98 % | 0% | 58% | 90% | 48% | |
| 1 PM
7 AM
| overcast | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h southwest |
1030 hPa | 41 % | -3 °C | 99 % | 0% | 66% | 92% | 86% | |
| 2 PM
8 AM
| overcast | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 3.2 m/s12 km/h west-southwest |
1030 hPa | 42 % | -2 °C | 99 % | 0% | 91% | 93% | 90% | |
| 3 PM
9 AM
| overcast | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h west-southwest |
1029 hPa | 44 % | -1 °C | 99 % | 0% | 92% | 82% | 77% | |
| 4 PM
10 AM
| overcast | 11 °C 8 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h west-southwest |
1029 hPa | 46 % | 0 °C | 99 % | 0% | 87% | 70% | 79% | |
| 5 PM
11 AM
| overcast | 11 °C 9 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h west-southwest |
1029 hPa | 48 % | 0 °C | 98 % | 0% | 74% | 63% | 84% | |
| 6 PM
12 PM
| overcast | 11 °C 9 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h southwest |
1028 hPa | 48 % | 0 °C | 90 % | 0% | 48% | 39% | 65% | |
| 7 PM
1 PM
| cloudy | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h south-southwest |
1028 hPa | 51 % | 0 °C | 70 % | 0% | 12% | 43% | 40% | |
| 8 PM
2 PM
| cloudy | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h south |
1028 hPa | 64 % | 2 °C | 52 % | 0% | 6% | 16% | 38% | |
Friday 05/01/2026 |
|||||||||||||
| 2 AM
8 PM
| clear | 4 °C 2 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h north-northwest |
1028 hPa | 93 % | 3 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 8 AM
2 AM
| clear | 8 °C 7 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h southwest |
1028 hPa | 85 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| clear | 19 °C 19 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h west-southwest |
1027 hPa | 53 % | 9 °C | 13 % | 0% | 6% | 0% | 6% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 15 °C 15 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h north-northeast |
1025 hPa | 76 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Łączki Myszewskie, Poland - information
State: PolandGPS coordinates: 54.2183; 19.2352
Time zone: Europe / Warsaw
Altitude: 253 m
The administrative part:
- Pomeranian Voivodeship, Gdansk
- Nowy Dwór Gdański County, Krynica Morska
Something wrong, something missing?
Weather Łączki Myszewskie, Poland. Weather forecast Łączki Myszewskie.
Łączki Myszewskie - weather nearby - bigger cities
Łączki Myszewskie - weather nearby - the closest place
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.
Data source
Weather forecast for Łączki Myszewskie is supplied by MET Norway Norwegian Meteorological Institute and the NRK.Feels like
To calculate the perceived temperature, we use the Australian Apparent Temperature (AAT) model, which is designed for year-round calculations and takes air humidity into account in addition to temperature and wind speed.Weather with Meteobox for your website
Astronomical information Łączki Myszewskie
data are always in the local timeSun and light
April 30, 2026
| Sunrise: | Sunset: |
| 5:07 am | 8:13 pm |
| Noon: | Length of day: |
| 12:40 pm | 15:06 |
| Start of civil twilight*: | End of civil twilight*: |
| 4:25 am | 8:56 pm |
| Start of nautical twilight*: | End of nautical twilight*: |
| 3:31 am | 9:50 pm |
| Start of astronomical twilight*: | End of astronomical twilight*: |
| 2:17 am | 11:06 pm |
| * What is Twilight? | |
Moon and moon phases
| Moonrise: | Moonset: |
| 04/29/2026 5:59 pm | 04/30/2026 4:17 am |
| Next new moon: | Next full moon: |
| 05/16/2026 | 05/01/2026 |