Weather Kukinia today
Weather forecast Kukinia April 29, 2026
During the day morning partly cloudy, later morning clear, in the afternoon initially clear, later partly cloudy. The highest temperature 9 °C. At night partly cloudy. The lowest temperature 0 °C.Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Kukinia, Poland extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Today, Wednesday 04/29/2026 |
|||||||||||||
| 2 AM
8 PM
| partly cloudy | 1 °C -2 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h east-northeast |
1022 hPa | 83 % | -1 °C | 18 % | 0% | 2% | 18% | 0% | |
| 8 AM
2 AM
| clear | 5 °C 3 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h north-northeast |
1022 hPa | 74 % | 0 °C | 12 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| partly cloudy | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h north-northeast |
1021 hPa | 65 % | 2 °C | 21 % | 0% | 1% | 21% | 0% | |
| 8 PM
2 PM
| partly cloudy | 6 °C 4 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h north-northeast |
1023 hPa | 70 % | 0 °C | 14 % | 0% | 0% | 10% | 3% | |
Tomorrow, Thursday 04/30/2026 |
|||||||||||||
| 2 AM
8 PM
| partly cloudy | 1 °C -2 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h northeast |
1023 hPa | 81 % | -2 °C | 16 % | 0% | 2% | 2% | 14% | |
| 8 AM
2 AM
| partly cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h north-northeast |
1023 hPa | 73 % | 0 °C | 27 % | 0% | 2% | 16% | 13% | |
| 2 PM
8 AM
| cloudy | 8 °C 6 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h north-northeast |
1025 hPa | 70 % | 3 °C | 75 % | 0% | 70% | 21% | 0% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 5 °C 3 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h north-northeast |
1022 hPa | 78 % | 1 °C | 9 % | 0% | 4% | 0% | 5% | |
Kukinia, Poland - information
State: PolandGPS coordinates: 54.1669; 15.7591
Time zone: Europe / Warsaw
Population: 240
Altitude: 22 m
The administrative part:
- West Pomeranian Voivodeship, Szczecin
- Kołobrzeg County, Ustronie Morskie
Something wrong, something missing?
Weather Kukinia, Poland. Weather forecast Kukinia.
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.
Data source
Weather forecast for Kukinia is supplied by MET Norway Norwegian Meteorological Institute and the NRK.Feels like
To calculate the perceived temperature, we use the Australian Apparent Temperature (AAT) model, which is designed for year-round calculations and takes air humidity into account in addition to temperature and wind speed.⇵ Weather with Meteobox for your website
Online forecast for Kukinia
on your website with a short code. Copy one of the code variants below: with or without links to meteobox.
code without links for the next days
code with links for the next days
result
code without links for the next days
code with links for the next days
result
Astronomical information Kukinia
data are always in the local timeSun and light
April 29, 2026
| Sunrise: | Sunset: |
| 5:24 am | 8:25 pm |
| Noon: | Length of day: |
| 12:54 pm | 15:01 |
| Start of civil twilight*: | End of civil twilight*: |
| 4:42 am | 9:07 pm |
| Start of nautical twilight*: | End of nautical twilight*: |
| 3:49 am | 10:01 pm |
| Start of astronomical twilight*: | End of astronomical twilight*: |
| 2:37 am | 11:15 pm |
| * What is Twilight? | |
Moon and moon phases
| Moonrise: | Moonset: |
| 04/28/2026 4:56 pm | 04/29/2026 4:23 am |
| Next new moon: | Next full moon: |
| 05/16/2026 | 05/01/2026 |