Weather Kędrzyno tomorrow
Weather forecast Kędrzyno April 29, 2026
During the day morning partly cloudy, later morning cloudy, in the afternoon initially cloudy, later clear. The highest temperature 10 °C. At night overcast. The lowest temperature 1 °C.Meteogram is being loaded
|
|
|
|
Weather forecast Kędrzyno, Poland extended forecast
| Time | State Temp. Feels like | Precip. | Wind | Pressure | Humidity | Dew | total |
Fog | Low |
Middle |
High |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wednesday 04/29/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
6 PM
| partly cloudy | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h east |
1029 hPa | 63 % | -2 °C | 22 % | 0% | 0% | 7% | 15% | |
| 1 AM
7 PM
| cloudy | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h southeast |
1029 hPa | 64 % | -3 °C | 49 % | 0% | 3% | 39% | 14% | |
| 2 AM
8 PM
| cloudy | 2 °C -1 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h south-southeast |
1030 hPa | 69 % | -2 °C | 78 % | 0% | 10% | 77% | 0% | |
| 3 AM
9 PM
| cloudy | 2 °C -1 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h south |
1030 hPa | 71 % | -2 °C | 51 % | 0% | 9% | 50% | 0% | |
| 4 AM
10 PM
| clear | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h south |
1029 hPa | 76 % | -2 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 5 AM
11 PM
| clear | 1 °C -1 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h south |
1029 hPa | 82 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 6 AM
12 AM
| clear | 1 °C -1 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h south |
1030 hPa | 84 % | -1 °C | 7 % | 0% | 2% | 5% | 0% | |
| 7 AM
1 AM
| clear | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h south |
1030 hPa | 77 % | -1 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 8 AM
2 AM
| clear | 5 °C 3 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h southwest |
1031 hPa | 64 % | -1 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 9 AM
3 AM
| clear | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h west |
1031 hPa | 49 % | -2 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 10 AM
4 AM
| clear | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h west-northwest |
1031 hPa | 57 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 11 AM
5 AM
| cloudy | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h west-northwest |
1031 hPa | 58 % | 1 °C | 38 % | 0% | 0% | 38% | 0% | |
| 12 PM
6 AM
| cloudy | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h north-northwest |
1031 hPa | 58 % | 2 °C | 73 % | 0% | 3% | 72% | 0% | |
| 1 PM
7 AM
| overcast | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 2.8 m/s10 km/h north-northwest |
1031 hPa | 54 % | 1 °C | 87 % | 0% | 6% | 87% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| cloudy | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h north-northwest |
1032 hPa | 58 % | 2 °C | 85 % | 0% | 7% | 83% | 0% | |
| 3 PM
9 AM
| partly cloudy | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h north-northwest |
1032 hPa | 56 % | 2 °C | 32 % | 0% | 10% | 24% | 0% | |
| 4 PM
10 AM
| clear | 10 °C 8 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h north-northeast |
1031 hPa | 65 % | 3 °C | 5 % | 0% | 3% | 0% | 1% | |
| 5 PM
11 AM
| clear | 9 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.9 m/s18 km/h northeast |
1032 hPa | 67 % | 3 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 6 PM
12 PM
| clear | 9 °C 6 °C |
0.0 mm | 4.9 m/s18 km/h northeast |
1032 hPa | 48 % | -1 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 7 PM
1 PM
| clear | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h northeast |
1032 hPa | 43 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h east-northeast |
1031 hPa | 48 % | -2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 9 PM
3 PM
| clear | 6 °C 3 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h northeast |
1032 hPa | 56 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 10 PM
4 PM
| clear | 5 °C 2 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h northeast |
1032 hPa | 61 % | -1 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 11 PM
5 PM
| clear | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h north-northeast |
1032 hPa | 61 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Thursday 04/30/2026 |
|||||||||||||
| 12 AM
6 PM
| clear | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h northeast |
1032 hPa | 64 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 1 AM
7 PM
| clear | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h south-southeast |
1032 hPa | 70 % | -1 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 2 AM
8 PM
| partly cloudy | 3 °C 1 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h south |
1032 hPa | 77 % | 0 °C | 14 % | 0% | 0% | 8% | 6% | |
| 3 AM
9 PM
| cloudy | 2 °C 0 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h south |
1032 hPa | 78 % | 0 °C | 55 % | 0% | 1% | 50% | 11% | |
| 4 AM
10 PM
| overcast | 3 °C 1 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h south |
1032 hPa | 74 % | -1 °C | 90 % | 0% | 5% | 87% | 28% | |
| 5 AM
11 PM
| overcast | 3 °C 0 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h south-southwest |
1032 hPa | 61 % | -3 °C | 99 % | 0% | 61% | 99% | 38% | |
| 6 AM
12 AM
| overcast | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h south-southwest |
1032 hPa | 55 % | -4 °C | 100 % | 0% | 56% | 100% | 7% | |
| 7 AM
1 AM
| overcast | 5 °C 2 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h south-southwest |
1032 hPa | 50 % | -4 °C | 99 % | 0% | 41% | 99% | 1% | |
| 8 AM
2 AM
| overcast | 7 °C 4 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h south-southwest |
1032 hPa | 48 % | -3 °C | 96 % | 0% | 20% | 96% | 0% | |
| 9 AM
3 AM
| cloudy | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 4.0 m/s14 km/h southwest |
1031 hPa | 49 % | -1 °C | 70 % | 0% | 2% | 70% | 0% | |
| 10 AM
4 AM
| partly cloudy | 10 °C 7 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h west-southwest |
1031 hPa | 58 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 11 AM
5 AM
| clear | 11 °C 9 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h west |
1031 hPa | 63 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 12 PM
6 AM
| clear | 12 °C 10 °C |
0.0 mm | 5.8 m/s21 km/h west |
1030 hPa | 69 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 1 PM
7 AM
| clear | 12 °C 10 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h west |
1030 hPa | 66 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 2 PM
8 AM
| clear | 12 °C 10 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h west-northwest |
1030 hPa | 60 % | 4 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 8 PM
2 PM
| clear | 11 °C 10 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h west |
1028 hPa | 72 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kędrzyno, Poland - information
State: PolandGPS coordinates: 54.0649; 15.4529
Time zone: Europe / Warsaw
Altitude: 22 m
The administrative part:
- West Pomeranian Voivodeship, Szczecin
- Kołobrzeg County, Ustronie Morskie
Something wrong, something missing?
Weather Kędrzyno, Poland. Weather forecast Kędrzyno.
Kędrzyno - weather nearby - bigger cities
Kędrzyno - weather nearby - the closest place
Weather searching weather forecast for all cities in the world.
The second option is to search through list of continents and countries.
Data source
Weather forecast for Kędrzyno is supplied by MET Norway Norwegian Meteorological Institute and the NRK.Feels like
To calculate the perceived temperature, we use the Australian Apparent Temperature (AAT) model, which is designed for year-round calculations and takes air humidity into account in addition to temperature and wind speed.Weather with Meteobox for your website
Astronomical information Kędrzyno
data are always in the local timeSun and light
April 29, 2026
| Sunrise: | Sunset: |
| 5:25 am | 8:26 pm |
| Noon: | Length of day: |
| 12:55 pm | 15:01 |
| Start of civil twilight*: | End of civil twilight*: |
| 4:43 am | 9:08 pm |
| Start of nautical twilight*: | End of nautical twilight*: |
| 3:51 am | 10:02 pm |
| Start of astronomical twilight*: | End of astronomical twilight*: |
| 2:39 am | 11:15 pm |
| * What is Twilight? | |
Moon and moon phases
| Moonrise: | Moonset: |
| 04/28/2026 4:58 pm | 04/29/2026 4:25 am |
| Next new moon: | Next full moon: |
| 05/16/2026 | 05/01/2026 |